Osobní trenér Martin Schwarz

Kdo to je?

Martin Schwarz je osobní fitness trenér, který již 6 let pomáhá svým klientům. Místem jeho působení je především Praha. S ním budete blíže vašim cílům. Ať už je to hubenější , svalnatější a nebo třeba jenom fyzicky zdatnější postava. Martin své tělo trénuje již 17 let a věřte, že ví jak na to. Má za sebou více jak 2000 tréninků.

Co nabízí?

V nabídce jeho služeb najdete trenérství. Ale ne leda jaké. Martin volí individuální přístup ke každému klientovy. Každý trénink je sestavený na míru přáním a potřebám klienta. Nemusíte za ním nikam jezdit. Přijede za vámi. Strach z přeplněné posilovny taky není na místě. Cvičí se totiž venku. V běžně dostupných lokalitách a s běžně dostupnými fitness doplňky. Na jeho stránkách si můžete zamluvit tréninkový program. Platí se až při druhém tréninku. Za zkoušku nic nedáte!

Více informací a možnost objednání tréninku najdete na jeho stránkách http://www.martinschwarz.cz/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>