Jak se zbavit celulitidy?

Co je celulitida?

Celulitida se tvoří díky tukovým buňkám, které se hromadí pod kůží. Jejich shluk pak vytváří tak zvanou pomerančovou kůži.  Celulitida ale není pouze kosmetický problém. Může poukazovat na mnohem vážnější problémy lymfatického systému, například, že je z důvodu nahromadění toxinů „ucpaný“.

1. krok

Prvním krok by měla být změna jídelníčku. Vyhnout se instantním jídlům a přejít na zdravější a čerstvější stravu. To tělu odlehčí a bude mít více síly na čištění. Detoxikace organizmu vám pomůže i s dalšími problémy a napomůže i k odbourání tuku což je druhý krok.

2. krok

Více pohybu. Zdá se to směšné, ale je to tak.  Hlavním důvodem celulitidy jsou tukové buňky. Když nebudou, nebude celulitida. Zaměřte se na cvičení nohou. Dřepy a výpady jsou velice účinné na posílení nohou. Chůze po páse do kopce vám může být vhodným parťákem na hubnutí.

3. krok

Třetím krokem je pomoc zvenku. Nejúčinnější jsou v tomto případě masáže na rozproudění lymfatického systému. Tento krok vás již bude stát ale nějaké peníze. Proto je až na posledním místě. Levnější verzí může být jóga cvičení, zaměřené na lymfatický systém.

Na domácí masáže si můžete zakoupit nespočet pomůcek. Masážní krémy, rukavice, přístroje.

Závěrem…

Celulitida není vrozená a není nikomu předurčená. Proto se nevzdávejte! Zkuste tyto 3 jednoduché kroky a v létě se už nemusíte stydět!

Mohlo by se ti líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat